All for Joomla All for Webmasters

FİLO KİRALAMA

FİLO KİRALAMA HİZMETLERİ

Müşterilerimize sunduğumuz operasyonel kiralama hizmeti ile 1 ay ile 36 ay a varan uzun dönemli bireysel veya kurumsal kiralama ile hem şirketlerin hem de bireylerin satın alma maliyetlerini başka harcamalara kaydırabilmektedirler. Bu tip finansal faydaların yanında müşterinin iş yükünü azaltacak kolaylıklarda sağlanmaktadır.

Servis ve bakım görevlerinin Med Car Rental & Transfer ekibi tarafından ve müşterilerimizin danışmanlığı doğrultusunda gerçekleştirilir. Böylece şirketlerin ve müşterilerimizin zaman kaybettiren formalite işlerle uğraşıp zaman kaybetmesini engellemiş oluruz.

Hasar bildirimi ve acil durumlarda 7 gün 24 saat kesintisiz bize ulaşarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle bütün olumsuzluklar müşterinin önünden kaldırılarak güvenle ve huzurla yolculuklarına devam etmesi sağlanır.

Ayrıca Hgs ve Ogs hizmetleri sunarak sorunsuzca giriş ve çıkışlar yapılır. Hgs ve Ogs takibini uzman ekibimiz tarafından yapılarak aksaklıklar ortadan kaldırılır ve araç iadesi alındığında müşterilerimize giriş çıkış listesi verilerek geçiş üretleri alınır.