All for Joomla All for Webmasters

TRANSFER

TRANSFER HİZMETLERİ

Med Car Rental & Transfer, Hatay havaalanı başta olmak üzere, Hatay şehir içi, Adana havaalanı, Adana şehir içi, Gaziantep havaalanı,Gaziantep şehir içi güzergahlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu güzergahların dışında müşterilerimizin talebi üzerine istedikleri yerlere transfer sağlanmaktadır. Ayrıcalıklı hizmet almak isteyen müşterilerimizi belirtilen noktadan alıp istenilen noktaya ulaşımlarını, profesyonel şoför ekibimiz ve güler yüzlü kadrosuyla müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

Kurulduğu tarihten bu yana her türlü kurumsal ve bireysel hizmetlerde gerek hizmet öncesi gerekse hizmet sonrası hızlı, cazip ve kabul edilebilir çözümler sunar. Hizmetleri sonrasında keyifli, güvenli, ve mutlu müşteri oluşturmakta ve yeniden çıkılabilir yolculuklara referans olmaktadır.

Transfer hizmeti kurumsal firmalarımızın yoğun iş temposun da misafirlerini karşılamak zorlaştığında, güvenli ve ekonomik ulaşım hizmeti almak isteyen müşterilerimizin yaygın olarak talep etmektedir.

Med Car Rental & Transfer 7/24 saat online hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Transfer hizmetiyle en konforlu, lüks, donanımlı ve tüm gereken güvenlik önlemleri alınmış araçlarımız eşliğinde, tecrübeli özel Şoförlerimizle birlikte gitmek istediğiniz yere gönül rahatlığıyla ulaşmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Med Car Rental & Transfer hizmetini kullanarak; kendi aracınızı kullanma, gittiğiniz yerde otoparkta yer arama, otoparkta ücret ödeme ve trafikteki olumsuz durumlarla uğraşmak zorunda kalmaz, araç kullanırken çekeceğiniz sıkıntılardan kurtulmuş olur, transferlerinizi hızlı bir şekilde yapmış olursunuz.

Transfer Fiyatlarımıza %18 KDV hariç olup, Araç Şoför ve Yakıt dâhildir..

Fiyatlarımız Tek yön olup, konaklamalı ve diğer Transfer talepleriniz ayrıca değerlendirilir.